Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębem

Dębe 34a, 62-817 Żelazków, tel.: 62 769 42 07

SPRZĄTANIE ŚWIATA – DĘBE 2019

on 25 września 2019

We wtorek 24 września uczniowie Szkoły Podstawowej w Dębem uczestniczyli w akcji SPRZĄTANIA ŚWIATA – POLSKA 2019. W tym roku pod hasłem „NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!”. Klasy I – VI wraz z opiekunami sprzątały najbliższe otoczenie szkoły, teren boiska, okolice cmentarza. Natomiast klasy VII i VIII, również pod opieką nauczycieli, tereny bardziej odległe między innymi okolice kościoła i parku. Działania odbywały się przy sprzyjającej aurze i dużym zaangażowaniu ze strony społeczności szkolnej. Dzięki działaniom uczniów, zainspirowanych między innymi przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego, w krótkim czasie w Dębem i okolicy zrobiło się znacznie czyściej. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem na dłużej.

Roman Jaskulski


Comments are closed.